"FitDog - maximální výkon" energy drink, který opravdu funguje

Všechny výrobky je možné zakoupit jak na našem PLANETA SHOP  (pokud chcete ušetřit poštovné, předáme osobně dle dohody).

 

Pokud se chcete dozvědět více o výrobku, jeho složení a dávkování, o zkušenostech druhých a jejich výsledcích, doporučujeme produktové stránky www.fit-dog.cz


Děláte se psem sport nebo aktivitu, která vyžaduje hodně energie?

 

Chystáte se na závody nebo na intenzivní trénink a chcete mít psa v plné síle? Potřebujete psa před výkonem zavodnit?

 

FitDog Energy + Rehydrate byl vyvinut právě pro tyto potřeby.

 

Hlavní složkou rozpustného nápoje FitDog Energy + Rehydrate je tuk, který je vzhledem ke své stravitelnosti pro psy přirozeně nejlepším zdrojem energie. Oproti jiným živinám obsahuje více než dvojnásobek energie. Výrobek zároveň obsahuje proteiny, které pes potřebuje k tvorbě tělesných tkání. FitDog Energy + Rehydrate má masové aroma a psům velmi chutná.

CHCI VYZKOUŠET


Užíváte si se svým psem aktivního života? Potřebujete cvičit často a intenzivně?

 

Nápoj FitDog Recovery byl vyvinut s cílem vyhovět zvláštním potřebám aktivních psů.

 

Odpočinek a zotavení jsou důležitou součástí přípravy psů, kteří jsou v tréninku a na soutěžích vystavováni intenzivní fyzické zátěži. Nedostatečné nebo špatné zotavení se projevuje nízkou vytrvalostí, nedostatečným nárůstem svalové hmoty, únavou a špatnými výkony.

 

Pro správné zotavení je tělu třeba dodat veškeré potřebné živiny. Doplněk stravy FitDog Recovery zaručuje kvalitní a přiměřenou obnovu energetické hladiny a hladiny tekutin v těle a podporuje výkon pro nadcházející výzvy.

CHCI VYZKOUŠET


FitDog Recovery (lahev 0,5l) je určen pro všechny psy k obnovení energetické hladiny a doplnění tekutin po tréninku a fyzické zátěži.

***Praktické balení k okamžitému použití.***

Odpočinek a zotavení jsou důležitou součástí přípravy psů, kteří jsou v tréninku a na soutěžích vystavováni velké fyzické zátěži. Nedostatečné nebo špatné zotavení se projevuje nízkou vytrvalostí, nedostatečným nárůstem svalové hmoty, únavou a špatnými výkony.

 

Pro správné zotavení je tělu třeba dodat veškeré potřebné živiny. Doplněk stravy FitDog Recovery zaručuje kvalitní a přiměřenou obnovu energetické hladiny a hladiny tekutin v těle a podporuje výkon pro nadcházející výzvy.

ZKUSÍM ZATÍM TOTO

 


FitDog Shaker.

Lahev na míchání rozpustných nápojů FitDog.

Díky vyjímatelnému sítku dokonale rozmíchá připravovaný nápoj…

 

CHCI MÍT V ČEM MÍCHAT!